X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Informacje o towarzystwie ubezpieczeń Inter Global

InterGlobal została powstała w Wielkiej Brytanii w 1998 roku. Firma powstała dzięki współpracy dwóch międzynarodowych, cenionych na rynku i doświadczonych w branży towarzystw ubezpieczeniowych – Inter Group Insurance Services oraz Mike Henry Group. Inter Group, założone w 1992, jest kluczowym brytyjskim towarzystwem ubezpieczeniowym. Natomiast the Mike Henry Group, powstałe w 1981, jest jednym z największych dostawców produktów oraz usług związanych z ubezpieczeniami turystycznymi na terenie Nowej Zelandii, z filiami na terenie Zjednoczonego Królestwa, Australii, w krajach Dalekiego Wschodu oraz na południowym wschodzie Azji, a także w Kanadzie.

Na początku 2003 roku InterGlobal weszło we współpracę z Global Healthcare Limited, aby stworzyć jedną, wspólną na cały świat, markę. Global Healthcare Limited było już w tym momencie dobrze ukształtowaną gałęzią Mike Henry Group, długoterminowego patnera InterGlobal specjalizującego się w ubezpieczeniach turystycznych i zdrowotnych.

W lipcu 2004 roku, naczelne kierownictwo InterGlobal oraz Mike and Henry Group wykupiło InterGlobal z InterGroup (którego właścicielem był wówczas Royal Bank of Scotland). W marcu 2007 roku, InterGlobal stało się towarzystwem ubezpieczeniowym, które jest w stanie samodzielnie dokonywać oceny ryzyka w wystawianych przez siebie polisach. Przekształcenie to było wynikiem 60,7 milionowej inwestycji Alchemy Partners, firmy private equity oraz zarządu InterGlobal, która objęła przejęcie InterGlobal od poprzedniej ekipy zarządzającej.

Sprawdź ofertę
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.